Plan lekcji
W dniach, w których na planie nie ma zajęć odbywają się zajęcia warsztatowe. Plan zajęć warsztatowych znajduje się w zakładce warsztaty. Kliknij [TUTAJ]

Oddziały
2A 1A 4TA 4TC 4TD 4TF 3TA 3TC 3TD 3TF 3BA 3BC 3BK 2BA 2BC 2BK 2TA 2TC 2TD 2TF 1TA 1TB 1TC 1TD 1TE 1TF 1TM 1BA 1BB 1BC 1BD 1BK 5TC 5TB 5TD 5TF 2TM 2BD 1TN 1BG 1BL
Nauczyciele
E.Antosz (GE) K.Bielecki (Bi) H.Bednarz (HB)
M.Bochnacka (Bo) B.Bojda (KK) M.Borowska (MB)
J.Bucior (JB) I.Bujanowska (IB) S.Byckowska (SB)
D.Dąbrowska (DD) M.Domagała (DA) M.Fiodorów (MF)
M.Gierz (ZT) A.Jankowska (AJ) M.Jasiński (MJ)
B.Karch (Kc) S.Kaczmarek (SK) D.Kędzierska (Kę)
M.Kihan-Stanson (WM) K.Kisowska (Ki) T.Klaczkowska (TK)
E.Koć-Wachowiak (KE) A.Konicz (KA) K.Kroczak (KF)
A.Krupiński (XK) A.Kurowska (AK) R.Kuś (RK)
M.Laszczak (ML) M.Kuzyszyn-Grotowska (Ku) T.Maksymowicz (MT)
R.Matuszczyk (RM) D.Minakowski (DM) D.Nowak (DN)
N.Olek-Rosomacka (NO) A.Orłowski (AO) M.Olszański (OO)
L.Plewiński (LP) D.Rzewuska-Salamon (RZ) D.Sady (SD)
M.Sikora (SI) J.Służewski (JS) A.Sofińska (SA)
S.Soliński (SS) G.Stachurska (SG) A.Szygulska (Sy)
M.Szadura (MP) P.Śnieżyński (PŚ) Z.Wojtynek (ZW)
D.Więsko (DW) S.Wanecka (Wa) S.Wnęk (WS)
E.Wyszyńska (EW) E.Zakrzewska (PK) H.Szaton (HS)
A.Ziobro (AZ) B.Bodnar (BB) L.Dubis (LD)
A.Gemra (AG) J.Guszpit (JG) K.Kantorska (Ka)
K.Kern (Ke) M.Kędziora (MK) K.Kita (K_)
K.Krystek (Kr) P.Szyszka (PS) z.Wakat (W5)
S.Winiarczyk (SW) A.Kubiak (aK) N.Wakat (NW)
B.Korzeniowska (AW) T.Szwaczkiewicz (TS) P.Skrobot (SP)
M.Katyńska (Km) M.Wikliński (WP) K.Śliwińska (KŚ)
R.Kaszycki (KR) M.Kurowska (KM) b.Wakat (Wb)
l.wakat (lw) D.Kierzek (DK)
Sale
13 Pracownia elektrotechniki i elektroniki 16 Pracownia przedmiotów zawodowych 17 Język angielski
25 język polski 26 Język polski 27 Język polski
29 język angielski 30 fizyka 31 Pracownia przedmiotów zawodowych
32 Pracownia komputerowa 33 Fizyka 38 Matematyka
39 Matematyka 40 Geografia 42 matematyka
43 Język niemiecki 44 Pracownia przedmiotów zawodowych 45 Pracownia komputerowa
48 Chemia 47 Historia SG/1 Wychowanie fizyczne
SG/2 Wychowanie fizyczne SG/3 Wychowanie fizyczne SG/4 Wychowanie fizyczne
ŚW Świetlica W- 27D konferencyjna 21W
Bibl 47B język angielski 17A
28D pracownia przedmiotów zawodowych 49 Pracownia przedmiotów zawodowych 20 język niemiecki
4 religia 46 historia 29W przepisy ruchu drogowego
35A